Harmonogram zajęć 21.06 - 27.06

Pon 17.10 zbiórka na boisku w Niewiadomiu. Gra treningowa z Reprezentacją Podokręgu Rybnik dziewcząt U-11. Stroje czerwone.

Wt 19.00 - 20.30 Orlik Piece - czarne koszulki

Piątek 12.00 wyjazd z parkingu przy basenie Ruda w Rybniku na turniej Silesia Cup do Chorzowa na Stadion Ślaski. Proszę by dzieci były już ubrane w niebieskie stroje, ponieważ nie można ze względów covidowych korzystać z szatni, ochraniacze najlepiej ubrać na miejscu żeby się noga nie zapociła. Zabrać  swoja wode mineralna. Skład: Biegański, Jania, Krzyżak, Nowak, Skrzypiec, Szulc, Menżyk, Sowa. Proszę o potwierdzającą informację kto będzie mógł jechać samochodem.

Piątek 17.30 - 19.00 - Orlik Piece - zielone koszulki - trening z Trenerem Adamem - WSZYSCY KTÓRZY NIE JADĄ NA SILESIA CUP!!!

Sobota 12.10 - Zbiórka Orlik Piece. Mecz ligowy Orliików 2010r z RKP ROW Rybnik. Polówka, ochraniacze. Stroje Klubowe. Skład: Iwin, Lokaj, Pytlik, Skrzypiec, Peteja, Szulc, Kolonko, Nowak, Krzyżak, Biegański, Menżyk, Sowa, Jania.

Bardzo proszę o uregulowanie składek, płatność za obóz, oraz oddanie kart obozowych dzieci do końca tego tygodnia (najlepiej w poniedziałek lub wtorek po treningu lub w sobotę po meczu)!!!

Termin zakończenia sezonu ustalony został na 02.07.2021 na godzinę 17.00. Odbędzie się mecz Dzieci - Rodzice, a następnie drobny poczęstunek.