Harmonogram zajęć 19.04 - 25.04

Poniedziałek - 16.00 - 17.30 - Boisko Szczerbice - czerwone koszulki

Środa 16.00 - 17.30 - Boisko Szczerbice - czarne koszulki

Czwartek 18.30 - 20.00 - Orlik Piece - zielone koszulki

UWAGA!!! W NASTĘPNY WEEKEND TJ. 24.04/25.04 GRAMY MECZE LIGOWE!!! PROSZĘ WIĘC BYĆ W PEŁNEJ GOTOWOŚCI!!! KTO POJEDZIE NA JAKI MECZ PODANE ZOSTANIE W CZWARTEK WIECZOREM PO TRENINGU (JEDNORAZOWA SYTUACJA ZE WZGLĘDU NA NASZĄ 3 TYGODNIOWĄ PRZERWĘ - MUSIMY ZOBACZYĆ JAK SIĘ KTO PREZENTUJE W TRENINGU PO TAKIEJ PRZERWIE).

Ważna informacja!!!

Składka za miesiąc kwiecień będzie normalnie zbierana. Trenerzy wspólnie podjęli decyzję, iż rezygnują całkowicie z wynagrodzenia za ten miesiąc i cała kwota zebrana we wszystkich drużynach przeznaczona zostanie na zakup małych przenośnych bramek. Będzie to z korzyścią dla Klubu, Trenerów, a przede wszystkim dla Dzieci, które będą miały profesjonalny sprzęt, który umożliwi przeprowadzanie jeszcze ciekawszych dla nich treningów.

Osoby, które nie uregulowały marca również są proszone o zrobienie tego.