Harmonogram 26.04 - 02.05

Środa 16.00 - 17.30 boisko - czerwone koszulki

Czwartek 18.30 - 20.00 Orlik Piece zielone koszulki

Piątek 16.00 - 17.30 Boisko - czarne koszulki - następujący zawodnicy: Iwin, Pytlik, Skrzypiec, Lokaj, Peteja, Piotrowska, Krzyżak, Szulc, Nowak, Kolonko.

Piątek 17.30 - 19.00 Orlik Piece - czarne koszulki następujący zawodnicy: Cieślok, Drechsler, Biegański, Gembalczyk, Jania, Janyga Paweł, Janyga Kamil, Kończewicz, Kowalska, Menżyk, Pasieka, Sowa, Wajner.

Sobota 7.10 zbiórka Orlik Piece. Mecz ligowy z GKS Jastrzębie. Dresy, polówki. Stroje klubowe. Skład : Iwin, Pytlik, Skrzypiec, Lokaj, Peteja, Piotrowska, Szulc, Krzyżak, Nowak, Kolonko.

Sobota 12.15 zbiórka w klubie. Wyjazd na mecz do Kamienia. Dresy, polówki. Stroje klubowe. Skład : Kończewicz, Biegański, Cieślok, Drechsler, Gembalczyk, Jania, Janyga P., Kowalska, Menżyk, Pasieka, Sowa, Wajner.

Osoby, które mogą jechać samochodem na mecz do Kamienia proszone są o informację.