Harmonogram 14.06 - 20.06

Wtorek 18.30 - 20.00 - Orlik Piece - czerwone koszulki

Środa 19.00 - 20.30 - boisko - zielone koszulki

Czwartek 16.45 zbiórka Orlik Piece. Mecz ligowy Orlików 2010r z Zuchem Orzepowice. Dresy, polówki. Stroje niebieskie kompletne, ochraniacze. Skład: Biegański, Iwin, Krzyżak, Lokaj, Nowak, Menżyk, Peteja, Pytlik, Skrzypiec, Szulc, Kolonko.

Piątek 17.30 - 19.00 - Orlik Piece - czarne koszulki - trening z Trenerem Adamem.

Sobota 7.50 wyjazd spod Klubu na turniej rocznika 2011 "Unia Cup" do Raciborza, ul. Srebrna 12. Dres, polówki, ochraniacze. Stroje klubowe. Składka od zawodnika za turniej 20zł. Skład: Biegański, Gembalczyk, Jania, Janyga P., Nowak, Menżyk, Pasieka, Peteja, Szulc, Sowa, Kowalska

Niedziela 8.45 wyjazd spod Klubu na mecz ligowy Orlików 2011r do Skrzyszowa. Dresy, polówki, ochraniacze. STROJE NIEBIESKIE KOMPLETNE!!! Skład: Biegański, Gembalczyk, Jania, Janyga P., Nowak, Menżyk, Pasieka, Peteja, Szulc, Sowa, Kowalska, Cieślok, Drechsler, Wajner.

Proszę o informację kto z rodziców pojedzie samochodami zarówno na turniej do Raciborza, jak i na mecz do Skrzyszowa.

Do 25 czerwca powinna być zapłacona cała kwota za obóz. Proszę również o uregulowanie składki za czerwiec.