Harmonogram zajęć 15.02-21.02

Wtorek 16.45 - zbiórka pod FlyPark w Radlinie ul. Rybnicka 125C. Zabieramy maseczki i skarpetki antypoślizgowe i wodę. Kto nie ma skarpetek to może kupić na miejscu za 5zł. Ćwiczymy do godziny 19. Proszę by dzieci  ubrane były w dres, ale zamiast polówki niech mają ubraną czerwoną koszulkę treningową. Można też mieć pod spodniami ubrane spodenki, żeby wygodniej się "fikało". Wyjazd finansowany jest przez Klub oraz przez sponsorów, którym ogromnie dziękujemy.

Środa - Sparing na hali z Naprzodem Rydułtowy. Stroje niebieskie.

Skład grupy 1: Biegański, Cieślok, Drechsler, Gembalczyk, Janyga, Kończewicz, Kowalska, Krzyżak, Menżyk, Skrzypiec, Sowa, Wajner. Zbiórka pod Klubem w Rydułtowach o godzinie 15.15. Gramy do 16.30

Skład grupy 2Iwin, Kończewicz, Krzyżak, Lokaj, Nowak, Peteja, Piotrowska, Pytlik, Skrzypiec, Szulc. Zbiórka pod klubem w Rydułtowach o godzinie 16.15. Gramy do 17.30

Piątek 18.15 - 19.45 Trening hala Szczerbice. Czarne koszulki

Sobota Turniej rocznika 2011 na hali w Boguszowicach ul. Jastrzębska 3b. Wyjazd spod Klubu o godzinie 8.15. Skład na turniej podany zostanie w środę wieczorem.

Niedziela zbiórka o 10.30 na sztucznym boisku na RKP. Ortaliony. Skład zostanie podany w środę wieczorem.

PRZYPOMINAM, ŻE DO 20 LUTEGO WPŁACAMY ZALICZKĘ NA OBÓZ!!!